Kontaktujte nás

Gabura
Peter
1. mája 10
900 21
Svätý Jur
e-mail

Panika v NATO

 

Panika v NATO: Rusi zablokovali aliancii prístup k trom moriam!

Moskva dáva pokojnú a adekvátnu odpoveď na všetky hrozby, urážky a ponižovanie, ktorým bola dosiaľ vystavená. Po jej brilantnom vstupe a následnom účinkovaní v sýrskom konflikte dnes už azda nikto nepochybuje o tom, že Barack Obama sa svojimi nedávnymi rečami o Rusku ako o „regionálnej mocnosti“ počtársky prerátal, politicky diskvalifikoval a ľudsky zosmiešnil.

Gigantická „ruská bublina“ oslepuje systémy detekcie

Paniku v západných vojensko-politických kruhoch vyvolala správa, že radary, elektronické navádzacie systémy i satelitný príjem narúša v rádioelektronickom priestore s priemerom 600 km nový systém elektronických rušičiek, ktorý na svojej základni v sýrskej Latakii nasadilo Rusko.

Peter Staněk: Vývoj smeruje k vojne

 

Profesor Peter Staněk: Vývoj smeruje k vojne. Ľudia hlúpnu a médiá si ich pretvárajú, ako chcú.

Najlepší prisťahovalec je vzdelaný beloch, v strednom veku ... Takže máme problém.

ROZHOVOR: Za veľký problém súčasného sveta považuje profesor Peter Staněk, člen Slovenské akadémie vied, skutočnosť, že príliš úzka skupina ľudí vlastní obrovský diel svetového majetku.

Tí sa buď môžu dobrovoľne vzdať jeho podstatnej časti, alebo sa situácia vyhrotí v sociálne nepokoje.

Ekonóm a prognostik poukazuje na zhoršujúcu sa pozíciu zamestnancov, čo je dané snahou Európskej únie konkurovať ázijským krajinám znížením výdavkov na cenu práce.

Varuje pred trendom, kedy imigranti majú pomaly väčšie práva ako domáce obyvateľstvo.

Igor Cibula - O hrôzach v Paríži

 

Bývalý šéf rozviedky SIS Cibula o hrôzach v Paríži: Islamský štát práve spustil operáciu v Európe. Išlo o strategický krok, po ktorom môže nasledovať...

ROZHOVOR Bývalý šéf rozviedky SIS a uznávaný bezpečnostný expert Igor Cibula je presvedčený, že žiadna spravodajská služba na svete nedokáže vniknúť do ilegálnych štruktúr teroristov počas krátkeho času. Preto ani ohavnému útoku v Paríži nebolo možné podľa neho zabrániť. Čo je však horšie, Cibula tuší, čo môže nasledovať a aké ciele islamisti týmto útokom sledujú. Bude to ešte horšie.

V Sýrii jsme teprve na začátku války

 

V diskusi o Blízkém východu na konferenci Valdajského klubu 19. až 22. října v Soči se experti na tento region shodli, že jeho krizi lze charakterizovat především jako otřesy identity a zdejších států. Bývalý izraelský velvyslanec v Kyjevě i v Moskvě Zvi Magen pak v rozhovoru říká: „Toto není stejný Blízký východ jako před pár lety.“

Pokud někdo věřil, že blízkovýchodní krizi lze relativně snadno vyřešit, mohl se po rozpravě na toto téma v rámci konference Valdajského klubu 19. až 22. října v Soči vesměs za účasti politiků z dané oblasti a odborníků přesvědčit, že jeho představy mají ke skutečnosti daleko. Jasně se totiž ukázalo, že tomu tak není.

Mária Ritomská - Vystúpenie v parlamente

 

Vážení politici SR a EÚ, vezmite si k srdcu tento oznam, uvažujte logicky a zodpovedne – ak vám ešte mozog funguje! Alebo ste všetci kúpení? Pani Merkelová, vy ste sa stala nacistkou, že podporujete kyjevský nacizmus?

PRAVÝM CIEĽOM politiky USA & bruselských pätolizačov je vojnový biznis! Najprv chcú bohatnúť z dlhodobej vojny vedenej klasickými zbraňami a potom chcú zbohatnúť z územia, na ktorom zavedú vlastnú „USA-demokraciu“.

Records per page

  1  2   3   4   5   z/zo 5  pages.html?pages_id=pg-all-articles&itemid=1010&block_articles_show_listPage=2& pages.html?pages_id=pg-all-articles&itemid=1010&block_articles_show_listPage=5&

Zobrazených stránok

Bolo zobrazených 210624 stránok od 21 Február 2010

Hľadať

Vyber Jazyk